Zakończenie roku szkolnego – pożegnanie klas 8

Opublikowano 12 sierpnia 2023, 11:27

„Niech w waszych ciepłych sercach
Zostanie choć cząstka nas.
A teraz czas się pożegnać.
Czas ruszyć w drogę,
Już czas …”

 Dnia 22 czerwca 2023 r. odbyła się akademia podsumowująca rok szkolny, podczas której uczniowie klas 8 pożegnali się ze społecznością szkolną.

W odświętnych strojach wszyscy zebrali się na II piętrze, by obejrzeć część artystyczną przygotowaną przez uczniów klas siódmych wraz z wychowawcami. Po słowach uznania od Pani Dyrektor Doroty Rząsy uczniowie klas ósmych ze wzruszeniem podziękowali dyrekcji szkoły, nauczycielom i młodszym kolegom za wspólnie spędzony czas. Po części oficjalnej nastąpiła część rozrywkowa,
a mianowicie Plebiscyt Osobowości w 15 kategoriach np. „Mądra głowa”, „Sportowiec roku”, „Młody gniewny”, „Artystyczna dusza”, „Potomek Szekspira”. Każdy
z ósmoklasistów był nominowany do jednej kategorii uczniowskiej i otrzymał pamiątkową tarczę, a zwycięzca statuetkę – sowę.

Na zakończenie nastąpiło odsłonięcia tabla każdej klasy i pamiątkowe zdjęcie. Chwile te pozostaną na długo w pamięci uczniów i Grona Pedagogicznego,
a fotografie będą wspaniałą pamiątką tej uroczystości.

zdjęcie przedstawia dwie dziewczynki, jedna z nich śpiewa zdjęcie przedstawia dziewczynkę śpiewającą do mikrofonu z dwójką dzieci po bokach zdjęcie przedstawia kobietę wręczającą bukiet kwiatów dwójce dzieci