Czcionka

Kontrast

XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Opublikowano 27 listopada 2023, 09:08

17.11.2023 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obchodach Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Podobnie jak w latach poprzednich na teren osiedla Kmity wyruszyły “Osiedlowe Patrole Tabliczkowe”, które sprawdzały znajomość tabliczki mnożenia wśród mieszkańców.

Młodzi egzaminatorzy przepytywali również uczniów i pracowników naszej szkoły.
Po analizie wyników śmiało możemy pochwalić się znakomitą znajomością matematycznej zmory zarówno pośród uczniów jak i mieszkańców osiedla, o czym świadczą otrzymane pamiątkowe naklejki oraz imienne certyfikaty znajomości tabliczki mnożenia.
Ogromne brawa należą się osobom wchodzącym w skład patroli osiedlowych:
Lenie C., Emilii L., Nadii P. Olafowi M. i Miłoszowi M. z klasy VI b oraz Igorowi K., Wiktorowi K., Kacprowi S., Oskarowi P. i Zuzannie S. IV b, bez których akcja by się nie odbyła.
Koordynatorem akcji były panie: Diana Walaszek i Beata Szewczyk.