Czcionka

Kontrast

UWAGA ! POMÓŻMY ZWIERZAKOM !

Opublikowano 22 października 2023, 10:24

Chociaż mamy piękną jesień, to należy pamiętać, że już niebawem zrobi się zimno i mokro. Nadejdą deszcze i silny wiatr a po nich śnieg i mróz…

Ogłaszamy zatem coroczną akcję charytatywną „Pomóżmy zwierzakom!”.  Przez cały październik (a nawet dłużej jeśli zajdzie taka potrzeba) będziemy zbierać dary na rzecz Przytuliska w Majdanie Królewski. To tam przerażone, porzucone zwierzęta mogą zaspokoić swoje podstawowe potrzeby: znajdują schronienie, pożywienie i ludzką uwagę. Dzięki opiece pracowników i wolontariuszy mogą wrócić z czasem do równowagi fizycznej i emocjonalnej. Brakuje jednak często karmy, legowisk i akcesoriów dla podopiecznych. Dlatego nasza akcja mocno ułatwiłaby im funkcjonowanie. Liczymy na wielkie serca rodziców, uczniów i pracowników szkoły.

Dary można przynosić do pań: Agnieszki Małeckiej-Szymańskiej (do biblioteki) oraz Moniki Szaro (do Sali 302).