I tak pożegnań nadszedł czas … zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Opublikowano 12 sierpnia 2023, 11:33

W piątek, 23 czerwca, zakończyliśmy rok szkolny. Było, jak zawsze, odświętnie: najpierw Msza św. w kościele pw. św. Judy Tadeusza, a później spotkanie uczniów i nauczycieli na szkolnym boisku, gdzie Pani Dyrektor podziękowała wszystkim za mijający rok szkolny i pożegnała absolwentów. Nastąpiła również uroczysta zmiana w poczcie sztandarowym, nad którym opiekę przejęli uczniowie z klasy 7. Nagrody z rąk Pani Dyrektor odebrała młodzież z najwyższą średnią w szkole oraz zwycięzcy Ucznia Roku w kl. 1-3.

Pani Dyrektor wyczytała również wszystkich uczniów, którzy otrzymali świadectwo z paskiem, a wyróżnionym ósmoklasistom wręczyła nagrody książkowe i świadectwa.

Następnie uczniowie udali się do sal lekcyjnych, by spotkać po raz ostatni w tym roku szkolnym ze swoimi wychowawcami.

 „Chmury zakrywają szczyt tylko dla tych, którzy są na dole… życzymy Wam, abyście w cały swoim życiu mogli poszczycić się tym, że spacerujecie po szczytach”.

Zdjęcie przedstawiające troje dzieci w strojach galowych z flagą Polski Zdjęcie przedstawiające kobietę wręczającą coś w rozmiarze A4 dziewczynce Zdjęcie przedstawiające wręczenie dokumentu młodej dziewczynce przez kobietę i ściskanie przez nie dłoni