Czcionka

Kontrast

Dni Otwarte Szkoły Podstawowej Nr 16 W Rzeszowie

Opublikowano 13 sierpnia 2023, 01:07

Mnóstwo atrakcji przygotowali nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 16 w Rzeszowie dla dzieci i ich rodziców oraz opiekunów, którzy 1 oraz 2 marca odwiedzili szkołę, by zapoznać się z ofertą edukacyjną na nadchodzący rok szkolny. 

Podczas dni otwartych  Szkoły Podstawowej nr 16 w Rzeszowie dzieci, które we wrześniu rozpoczną naukę w pierwszej klasie, mogły wspólnie z rodzicami zapoznać się z ofertą szkoły i skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez grono pedagogiczne.[Podział zawijania tekstu]  W środę, 1 marca, odwiedziło nas ponad 140 przedszkolaków wraz z opiekunami. Gościliśmy  Przedszkole nr 17, Przedszkole nr 24, Przedszkole nr 29 oraz Przedszkole Parafialne Świętej Rodziny. Zwiedzający zostali przywitani przez Panią Dyrektor Dorotę Rząsę, a następnie udali się na spacer po szkole, który połączony był z odwiedzinami  poszczególnych klas oraz uczestnictwem w lekcjach. Nie zabrakło również atrakcji sportowych na sali gimnastycznej przygotowanych przez naszych wuefistów, jak również pysznego poczęstunku dla najmłodszych w szkolnej stołówce.

Drugiego dnia w programie były zajęcia przygotowane przez nauczycieli: quizy, warsztaty integracyjne i plastyczne, prezentacje, doświadczenia, gry i zabawy: matematyczne  i te w języku angielskim oraz zwiedzanie klas, malowanie, a także słodki poczęstunek.

2 marca, zebranych na sali gimnastycznej gości, przywitała serdecznie Pani Dyrektor Dorota Rząsa. Później, z myślą o przyszłych uczniach naszej szkoły, zaprezentowano przedstawienie „Rzepka”,  popisy tańca nowoczesnego, karate oraz szkolny pokaz mody.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za uczestnictwo w dniach otwartych. Było nam bardzo miło. Najmłodszych zapraszamy ponownie, już w procesie rekrutacji, do klas pierwszych. Czekamy.