Samorząd Uczniowski PDF Drukuj

Przyboczna Martyna Ślemp kl.6a

Harmonogram prac Samorządu Uczniowskiego na rok 2016/2017 - Ściągnij

Wybory Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2016/2017

20.09.2016r. odbyła się krótka autoprezentacja kandydatów na przedstawiciela Samorządu Uczniowskiego.

Wybrane uczennice, wraz ze swoim sztabem wyborczym, przedstawiały program na forum szkoły. Zawierał on ciekawe przedsięwzięcia, innowacje oraz zmiany, które chciałyby wprowadzić w życie społeczności uczniowskiej.

Tydzień później, tj. 27.09.2016 r. odbyły się wybory. Każdy uczeń, nauczyciel i dyrekcja, mogli oddać głos na swojego kandydata.

Komisja uczniowska przeliczyła głosy i ogłoszono wyniki. Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Gabriela Superson z klasy 6a, zastępcą zaś wybrano Julię Goryl z klasy 6b.

Gratulacje!

Otrzęsiny klas czwartych

04.10.2015 r. odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka połączona z otrzęsinami klas 4. Otrzęsiny rozpoczęły się o godzinie 1630 i prowadzone były przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego pod opieką pani Moniki Szaro.

Przygotowano wiele zabawnych konkurencji, którym uczniowie klas 4 starali się sprostać, by móc wstąpić w poczet żaków i należeć do starszej braci uczniowskiej.

Po otrzęsinach rozpoczęła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka, którą prowadził niezawodny Dj. Macio.