Konkursy kuratoryjne PDF Drukuj

ROK SZKOLNY 2016/2017

Maja Grucela - uczennica z klasy 6a zdobyła tytuł laureata

w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Przyrody

organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

Opiekunem uczennicy była pani Monika Szaro.

Konkurs przedmiotowy z przyrody

9.12.2016r. odbył się II etap konkursu kuratoryjnego z przyrody.

Do III etapu zakwalifikowała się:

Maja Grucela,

z klasy 6a.

Opiekunem uczennicy jest pani Monika Szaro.

Konkurs przedmiotowy z przyrody

27.11.2016r. odbył się I etap konkursu kuratoryjnego z przyrody.

Do II etapu zakwalifikowali się:

Maja Grucela,

Radosław Jabłoński,

Emilia Kras

Magdalena Cyrnek

z klasy 6a.

Opiekunem wyżej wymienionych uczniów jest pani Monika Szaro.

ROK SZKOLNY 2015/2016

Konkurs przedmiotowy z przyrody

Helena Bochenek uczennica z klasy 6a zdobyła tytuł Laureata w Wojewódzkim konkursie przedmiotowym z przyrody organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

Opiekunem uczennicy była pani Monika Szaro.

Konkurs przedmiotowy z przyrody

12.12.2015 r. odbył się II etap konkursu kuratoryjnego z przyrody. Do III etapu zakwalifikowała się: Helena Bochenek z klasy 6a.

Opiekunem uczennicy jest pani Monika Szaro.

Konkurs przedmiotowy z przyrody

17.11.2015r. odbył się I etap konkursu kuratoryjnego z przyrody. Do II etapu zakwalifikowali się: Helena Bochenek , Aleksandra Tyrakowska, Laura Kuliberda z klasy 6a, oraz Kacper Tendelski z klasy 6b .Opiekunem wyżej wymienionych uczniów jest pani Monika Szaro.

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego

Claudia Sieńko (uczennica klasy 6a) zdobyła tytuł FINALISTY w III etapie Wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego zorganizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Opiekunem uczennicy była pani Jolanta Baran.

Konkurs przedmiotowy z przyrody

Konrad Przybyło (uczeń klasy 6b) zakwalifikował się do III etapu (wojewódzkiego) Konkursu przedmiotowego z przyrody organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Opiekunem ucznia jest pani Monika Szaro.

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego

Claudia Sieńko (uczennica klasy 6a) zakwalifikowała się do III etapu (wojewódzkiego) Konkursu przedmiotowego z języka polskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Opiekunem uczennicy jest pani Jolanta Baran.

Konkurs przedmiotowy z matematyki

W dniu 13.10.2014r. odbył się I etap konkursu kuratoryjnego z matematyki. Do II etapu (rejonowego) zakwalifikował się Patryk Bar z klasy 6b, którego opiekunem jest pani Grażyna Myśliwiec – Gajdek.

Konkurs przedmiotowy z przyrody

W dniu 17.10.2014r. odbył się I etap konkursu kuratoryjnego z przyrody. Do II etapu zakwalifikowali się: Claudia Sieńko z klasy 6a, Konrad Przybyło z klasy 6b oraz Wojciech Wojtasik z klasy 6a. Opiekunem wyżej wymienionych uczniów jest pani Monika Szaro.

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego

W dniu 22.10.2014r. odbył się I etap konkursu kuratoryjnego z języka polskiego. Do II etapu zakwalifikowała się Claudia Sieńko z klasy 6a, której opiekunem jest pani Jolanta Baran.