Szkoła Podstawowa nr 16 w Rzeszowie
Jesteśmy naprawdę zdolni! PDF Drukuj

Uczniowie z najwyższymi wynikami w nauce

koniec roku szkolnego 2016/2017.

 

 

Wyróżnieni uczniowie

klas czwartych

 Klasa

Średnia

Eliza Bobola

4a

5,75

Paweł Wróbel

4b

5,58

Maria Grucela

4a

5,58

Patrycja Bąk

4a

5,50

Mateusz Machnica

4b

5,50

Julia Bochenek

4a

5,50

Dominika Monikowska

4b

5,42

Natalia Bać

4a

5,42

Franciszek Wolny

4a

5,33

Ignacy Brogowski

4a

5,27

Kacper Stanisz

4a

5,25

Malwina Łokaj

4b

5,17

Maja Sobusiak

4b

5,17

Patrycja Moskwa

4b

5,17

Franciszek Chmielowski

4b

5,17

Karol Słoboda

4b

5,17

Jakub Górka

4a

5,08

Weronika Cisek

4b

5,00

Karolina Pasternak

4b

5,00

Bartosz Freygant

4a

5,00

Alicja Sieczek

4b

4,92

Kacper Twardosz

4b

4,83

Szymon Markiewicz

4a

4,83

 

Wyróżnieni uczniowie

klas piątych

 Klasa

Średnia

Dominika Trojanowska

5c

5,83

Aleksandra Romańska

5a

5,67

Kinga Celtner

5b

5,67

Aleksandra Hadam

5b

5,58

Wiktor Grymanowski

5c

5,50

Karolina Woźniak

5c

5,50

Filip Wołowiec

5c

5,33

Natalia Stryczek

5c

5,33

Helena Pasternak

5a

5,25

Nikola Mazur

5c

5,25

Wiktoria Fimiarz

5c

5,17

Igor Porębski

5b

5,17

Róża Szpak

5b

5,17

Dominika Wasilewska

5b

5,17

Łucja Babuchowska

5a

5,17

Kacper Inglot

5a

5,17

Oliwia Pawłowska

5c

5,17

Kacper Bąk

5c

5,08

Emilia Jurczyńska

5c

5,08

Maciej Rożek

5a

5,00

Zofia Dziedzic

5c

5,00

Michał Głowacki

5c

5,08

Filip Tendelski

5c

4,92

Bartosz Bogusz

5a

4,92

Julia Ząbek

5a

4,92

Dawid Pohl

5a

4,92

Tymoteusz Popek

5a

4,92

Emilia Kuśmierska

5a

4,83

Julia Huk

5b

4,83

Aleksandra Olszańska

5b

4,83

Kacper Wereskla

5a

4,83

Agata Piela

5b

4,75

Zuzanna Kaczor

5a

4,75

 

Wyróżnieni uczniowie

klas szóstych

Klasa

Średnia

Maja Grucela

6a

6,00

Emilia Kras

6a

5,83

Dominika Kłęk

6b

5,83

Nikola Kiełtyka

6a

5,67

Filip Wolny

6a

5,67

Katarzyna Stańko

6a

5,58

Julia Goryl

6b

5,58

Weronika Strug

6b

5,58

Magdalena Cyrnek

6a

5,42

Oliwier Witkowski

6a

5,27

Wiktoria Zwolińska

6a

5,25

Radosław Jabłoński

6a

5,25

Dominika Rechtoń

6c

5,25

Kornelia Filip

6b

5,25

Izabela Puzio

6c

5,17

Gabriela Superson

6a

5,08

Wiktoria Woźny

6a

5,00

Nikola Stanowska

6b

4,92

Gabriela Stępak

6c

4,92

Martyna Ślemp

6a

4,83

Inga Lewandowska

6b

4,83

Maksymilian Charchut

6b

4,83

 

 

Stypendium Dyrektora Szkoły otrzymali

Klasa

Średnia*

Maja Grucela

6a

6,00

Dominika Trojanowska

5c

5,81

Emilia Kras

6a

5,81

Dominika Kłęk

6b

5,81

Eliza Bobola

4a

5,72

Katarzyna Stańko

6a

5,72

Aleksandra Romańska

5a

5,63

Kinga Celtner

5b

5,63

Aleksandra Hadam

5b

5,63

Nikola Kiełtyka

6a

5,63

Filip Wolny

6a

5,63

Julia Goryl

6b

5,63

Weronika Strug

6b

5,63

Paweł Wróbel

4b

5,54

Maria Grucela

4a

5,54

Wiktor Grymanowski

5c

5,54

Patrycja Bąk

4a

5,45

Mateusz Machnica

4b

5,45

Julia Bochenek

4a

5,45

Karolina Woźniak

5c

5,45

Magdalena Cyrnek

6a

5,45

*Średnia ocen bez dodatkowego języka

 

 

 

 

Kandydaci do Stypendium Prezydenta

Klasa

Średnia*

Maja Grucela

6a

6,00

Dominika Trojanowska

5c

5,81

Emilia Kras

6a

5,81

Dominika Kłęk

6b

5,81

Eliza Bobola

4a

5,72

Katarzyna Stańko

6a

5,72

Aleksandra Romańska

5a

5,63

Kinga Celtner

5b

5,63

Aleksandra Hadam

5b

5,63

Nikola Kiełtyka

6a

5,63

Filip Wolny

6a

5,63

Julia Goryl

6b

5,63

Weronika Strug

6b

5,63

*Średnia ocen bez dodatkowego języka

Rok szkolny 2015/2016

 

Uczniowie, którzy uzyskali stypendia za wyniki w nauce

w roku szkolnym 2015/2016.

 

Stypendia Prezydenta Miasta Rzeszowa:

  1. Aleksandra Romańska    kl. IV a            śr. 5,64

 2. Dominika Trojanowska   kl. IV c            śr. 5,91

 3. Magdalena Cyrnek           kl. V a             śr. 5,72

 4. Maja Grucela                   kl. V a              śr. 5,81

 5. Emilia Kras                      kl. V a              śr. 5,81

 6. Gabriela Superson           kl. V a              śr. 5,63

 7. Oliwier Witkowski          kl. Va               śr. 5,70

 8. Filip Wolny                      kl. V a              śr. 5,63

 9. Katarzyna Stańko            kl. V a              śr. 5,60

 10. Dominika Kłęk               kl. V b              śr. 5,63

 11. Weronika Strug             kl. V b              śr. 5,63

 12. Helena Bochenek          kl. VI a              śr. 6,0

 13. Weronika Bogacka         kl. VI a             śr. 5,72

 14. Aleksandra Tyrakowska kl. VI a             śr. 5,72

 15. Gabriela Stańko              kl. VI b            śr. 5,73

 16. Jagoda Dul                      kl. VI b            śr. 5,67

 17. Emilia Szetela                 kl. VI c            śr. 6,0

 18. Dwornikowska Zuzanna  kl. VI c            śr. 5,91

 19. Wołcz Mateusz                kl. VI c            śr. 5,81

 20. Jakub Glac                      kl. VI c            śr. 5,73

 21. Aleksandra Rzęsa            kl. VI c           śr. 5,72

 22. Kacper Szczypta              kl. VI c           śr. 5,64

Stypendia Dyrektora Szkoły:

  1. Kinga Celtner             kl IV b               śr. 5,54

 2. Aleksandra Hadam     kl IV b                śr. 5,54

 3. Filip Wołowiec           kl. IV c               śr.5, 45

 4. Nikola Kiełtyka           kl. V a               śr. 5,54

 5. Michał Cieślak             kl. VI a              śr. 5,45

 6. Julia Kolek                  kl.VI a               śr. 5,45

 7. Magdalena Materna     kl. VI a              śr. 5,45

 8. Oliwia Wilk                 kl. VI c               śr. 5,45

 9. Radosław Jabłoński     kl. V a               śr. 5,36

 10. Agnieszka   Kaczor    kl.VI b               śr. 5,36

 11. Maciej Rożek             kl. IV a              śr. 5,36

Uczniowie wyróżnieni:

Klasa 4a

Romańska Aleksandra                    5,66    wzorowe

Rożek Maciej                                      5,42    wzorowe

Babuchowska Łucja                         5,33    wzorowe

Pasternak Helena                             5,33    wzorowe

Inglot Kacper                                     5,17    wzorowe

Bogusz Bartosz                                  5,17    wzorowe

Szewc Maciej                                      4,91    bardzo dobre

Wereskla Kacper                               4,83    wzorowe

Ząbek Julia                                          4,83    wzorowe

Kuśmierska Emilia                           4,83    wzorowe

 

Klasa 4b

Kinga Celtner                                     5,58    wzorowe

Aleksandra Hadam                           5,58    wzorowe

Julia Huk                                              5,00    wzorowe

Aleksandra Olszańska                     4,75    wzorowe

Igor Porębski                                      4,92    wzorowe

Róża Szpak                                          5,25    wzorowe

 

Klasa 4c

Bąk Kacper                                        5,0       bardzo dobre

Dziedzic Zofia                                   4,83    wzorowe

Fimiarz Wiktoria                             5,25    wzorowe

Głowacki Michał                              5,08    bardzo dobre

Grymanowski Wiktor                     5,17    wzorowe

Jurczyńska Emilia                            4,92    wzorowe

Mazur Nikola                                     5,08    wzorowe

Pawłowska Oliwia                            4,92    wzorowe

Stryczek Natalia                                5,25    wzorowe

Trojanowska Dominika                  5,92    wzorowe

Wołowiec Filip                                  5,5       wzorowe

Woźniak Karolina                             5,08    wzorowe

Tendelski Filip                                   4,83    wzorowe

 

Klasa 5a

Cyrnek Magdalena                          5,75    wzorowe

Grucela Maja                                     5,83    wzorowe

Jabłoński Radosław                        5,42    wzorowe

Kiełtyka Nikola                                 5,58    wzorowe

Kras Emilia                                        5,83    wzorowe

Stańko Katarzyna                            5,58    wzorowe

Superson Gabriela                           5,5       wzorowe

Witkowski Oliwier                           5,73    wzorowe

Wolny Filip                                         5,67    wzorowe

Woźny Wiktoria                                4,92    bardzo dobre

Wiktoria Zwolińska                          5,17    wzorowe

 

Klasa 5b

Charchut Maksymilian                   5,08    bardzo dobre

Filip Kornelia                                    4,92    wzorowe

Goryl Julia                                          5,33    wzorowe

Kłęk Dominika                                  5,67    wzorowe

Stanowska Nikola                            5,00    wzorowe

Strug Weronika                                 5,67    wzorowe

 

Klasa 5c

Pilecki Kacper                                   4,83    bardzo dobre

Pleśniak Emilia                                 5,25    wzorowe

Izabela Puzio                                     5,17    wzorowe

Rechtoń Dominika                           5,25    wzorowe

Stępak Gabriela                                 5,08    wzorowe

Trzeciak Marta                                  4,83    wzorowe

 

Klasa 6a

Bochenek Helena                            6,0          wzorowe

Bogacka Weronika                          5,75    wzorowe

Cieślak Michał                                  5,5       wzorowe

Gratkowska Wiktoria                     5,25    wzorowe

Grzesik Michał                                 4,92    wzorowe

Kolek Julia                                          5,5       wzorowe

Kuliberda Laura                               5,33    wzorowe

Materna Magdalena                        5,5       wzorowe

Nieściur Aleksandra                       5,08    wzorowe

Rafa Wiktor                                       4,92    wzorowe

Tyrakowska Aleksandra                5,75    wzorowe

Wilkoń Emilia                                   4,83    wzorowe

 

Klasa 6b

Gabriela Stańko                              5,75    wzorowe

Jagoda Dul                                        5,67    wzorowe

Agnieszka Kaczor                           5,42    wzorowe

Oliwia Przywara                             5,25    wzorowe

Magdalena Kut                                5,00    wzorowe

Kornel Bednarz                               4,92    bardzo dobre

Kacper Tendelski                            4,83    wzorowe

Maxym Sosnowski                          4,83    bardzo dobre

 

Klasa 6c

Szetela Emilia                                    6,00    wzorowe

Dwornikowska Zuzanna                5,92    wzorowe

Wołcz Mateusz                                  5,83    wzorowe

Glac Jakub                                           5,75    wzorowe

Rząsa Aleksandra                             5,75    wzorowe

Szczypta Kacper                                5,67    wzorowe

Wilk Oliwia                                         5,50    wzorowe

Kowal Julia                                          5,33    wzorowe

Urbański Krystian                             5,33    wzorowe

Olchowy Maria                                   5,25    wzorowe

Szaro Natalia                                       5,25    wzorowe

Marciniec Alicja                                  5,17    wzorowe

Sierżęga Aleksandra                         5,17    wzorowe

Szaro Klaudia                                      5,17    wzorowe

Czaja Agnieszka                                  5,08    wzorowe

Kalandyk Zuzanna                             4,92    wzorowe

Kotarba Kacper                                   4,83    wzorowe

Dryla Piotr                                           4,83    wzorowe

Nykiel Sebastian                                4,75    wzorowe

 

GRATULUJEMY WYNIKÓW! 

 

 


 

Podsumowanie I półrocza

roku szkolnego 2015/2016

Najlepsze wyniki w nauce i zachowaniu otrzymali:

 

Uczniowie, którzy otrzymali nagrody dyrektora

za wybitne wyniki w nauce

 

 

4a

Romańska Aleksandra

5,45

wzorowe

4c

Dominika Trojanowska

5,82

wzorowe

5a

   Cyrnek Magdalena      

5,5

wzorowe

5a

       Grucela       Maja

5,67

wzorowe

5a

            Kras Emilia        

5,67

wzorowe

5a

     Superson Gabriela

5,55

wzorowe

6a

      Bochenek Helena

5,90

wzorowe

6a

    Bogacka Weronika

5,45

wzorowe

6b

       Stańko Gabriela

5,45

wzorowe

6c

Dwornikowska Zuzanna

5,72

wzorowe

6c

         Glac Jakub

5,63

wzorowe

6c

      Rząsa Aleksandra

5,45

wzorowe

6c

        Szetela Emilia

5,72

wzorowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uczniowie z najwyższymi

wynikami w nauce w I półroczu roku szkolnego 2015/2016.

 

4a

Romańska Aleksandra

5,50

wzorowe

4a

Rożek Maciej

5,25

wzorowe

4a

Pasternak Helena

5,17

wzorowe

4a

Babuchowska Łucja

5,17

wzorowe

4a

Kaczor Zuzanna

5,17

bardzo dobre

4a

Inglot Kacper

5,00

bardzo dobre

4a

Kuśmierska Emilia

5,00

bardzo dobre

4a

Wereskla Kacper

4,92

bardzo dobre

4a

Ząbek Julia

4,83

bardzo dobre

4a

Szewc Maciej

4,83

bardzo dobre

4a

Bogusz Bartosz

4,75

bardzo dobre

4b

Kinga Celtner

5,17

wzorowe

4b

Aleksandra Hadam

5,25

wzorowe

4b

Julia Huk

4,92

wzorowe

4b

Aleksandra Olszańska

5,00

bardzo dobre

4b

Igor Porębski

4,75

bardzo dobre

4b

Róża Szpak

5,00

bardzo dobre

4c

Bąk Kacper

5,0

bardzo dobre

4c

Dziedzic Zofia

4,83

wzorowe

4c

Fimiarz Wiktoria

5,25

wzorowe

4c

Głowacki Michał

5,00

bardzo dobre

4c

Grymanowski Wiktor

5,33

wzorowe

4c

Jurczyńska Emilia

4,92

wzorowe

4c

Mazur Nikola

5,08

bardzo dobre

4c

Pawłowska Oliwia

5,0

wzorowe

4c

Stryczek Natalia

5,33

wzorowe

4c

Trojanowska Dominika

5,83

wzorowe

4c

Wołowiec Filip

5,25

wzorowe

4c

Woźniak Karolina

5,17

wzorowe

4c

Nalepa Eliza

4,83

bardzo dobre

4c

Obal Patryk

4,75

bardzo dobre

5a

Cyrnek Magdalena

5,45

wzorowe

5a

Grucela Maja

5,67

wzorowe

5a

Jabłoński Radosław

5,25

wzorowe

5a

Kiełtyka Nikola

5,42

wzorowe

5a

Kras Emilia

5,67

wzorowe

5a

Stańko Katarzyna

5,17

wzorowe

5a

Superson Gabriela

5,55

wzorowe

5a

Witkowski Oliwier

5,25

wzorowe

5a

Wolny Filip

5,25

wzorowe

5b

Kłęk Dominika

5,33

wzorowe

5b

Strug Weronika

5,33

wzorowe

5b

Goryl Julia

5,17

wzorowe

5b

Charchut Maksymilian

4,75

bardzo dobre

5c

Pilecki Kacper

4,83

bardzo dobre

5c

Pleśniak Emilia

5,08

wzorowe

5c

Rechtoń Dominika

5,17

wzorowe

5c

Stępak Gabriela

5,00

wzorowe

5c

Trzeciak Marta

4,75

wzorowe

6a

Bochenek Helena

5,92

wzorowe

6a

Bogacka Weronika

5,50

wzorowe

6a

Cieślak Michał

5,08

bardzo dobre

6a

Gratkowska Wiktoria

4,92

wzorowe

6a

Kolek Julia

5,42

wzorowe

6a

Kuliberda Laura

5,00

wzorowe

6a

Materna Magdalena

5,25

wzorowe

6a

Nieściur Aleksandra

4,75

wzorowe

6a

Tyrakowska Aleksandra

5,42

wzorowe

6b

Gabriela Stańko

5,50

wzorowe

6b

Agnieszka Kaczor

5,42

wzorowe

6b

Jagoda Dul

5,25

wzorowe

6b

Kacper Tendelski

4,92

wzorowe

6b

Oliwia Przywara

4,92

bardzo dobre

6b

Magdalena Kut

4,83

bardzo dobre

6c

Dwornikowska Zuzanna

5,75

wzorowe

6c

Szetela Emilia

5,67

wzorowe

6c

Glac Jakub

5,67

wzorowe

6c

Rząsa Aleksandra

5,42

wzorowe

6c

Szczypta Kacper

5,33

wzorowe

6c

Olchowy Maria

5,17

wzorowe

6c

Urbański Krystian

5,17

wzorowe

6c

Wilk Oliwia

5,17

wzorowe

6c

Wołcz Mateusz       

5,25

wzorowe

6c

Szaro Klaudia         

5,17        

bardzo dobre

6c

Sierżęga Aleksandra

5,08

bardzo dobre

6c

Szaro Natalia

5,08

bardzo dobre

6c

Kalandyk Zuzanna

4,75

wzorowe

6c

Marciniec Alicja

4,75

bardzo dobre

6c

Kowal Julia

4,75

wzorowe