Witamy wiosnę konkursem „Mam talent”

21. 03. 2019 r. Samorząd Uczniowski przywitał wiosnę organizując specjalny konkurs „ Mam talent ” dla uczniów klas 4-8. To nowość w programie imprez SU, która miała za zadanie odświeżyć szkolne rytuały związane z tym świętem.

Wcześniej zgłoszeni uczniowie, prezentowali się szerszej publiczności zgromadzonej licznie w sali gimnastycznej. Do pracy w jury poproszono: panią wicedyrektor Izabelę Marczydło, panią Ewę Drewniak, panią Irenę Hadło. Każda z pań, w wielkim skupieniu, obserwowała każdy występ, by móc następnie wydać werdykt.

Po krótkiej przerwie, potrzebnej na obrady, ogłoszono wyniki:

  • I miejsce Iga Wolańska z kl. 4b, która zaprezentowała się grając na perkusji,
  • II miejsce Weronika Najda z kl. 7b wykonująca triki na rolkach,
  • III miejsce Rafał Krupa z kl. 4a, który przedstawił swój krótki program akrobatyczny,
  • wyróżniono:

- roztańczone  trio z kl. 8b: Julię Goryl, Kornelię Filip i Julię Kuźmę,

-Marcina Wołcza z kl. 4d  grającego na saksofonie,

-duet: Sarę Sterer i Mikołaja Soję z kl. 5a, którzy wykonali show z kulami Poi LED przy akompaniamencie gitary.

Nowy pomysł Samorządu Uczniowskiego spodobał się tak bardzo, że zaraz po zakończeniu konkursu zaczęli zgłaszać się uczniowie z propozycjami występów na powitanie wiosny’2020.