Andrzejki świetlicowe

Andrzejki jest to dzień jedyny w swoim rodzaju, wtedy to św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy i za sprawą znaków oraz wróżb podpowiada nam, co nas będzie czekać w przyszłości. 

Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce,  aby odczytać imię swojej sympatii.

Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy chciał wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Wiele śmiechu i radości dostarczyły uczniom również przepowiednie. Gdy wróżby zostały zakończone, przyszedł czas na zabawę  andrzejkową. Dyskoteka była bardzo udana, gdyż tańcom towarzyszyły, zamówione już wcześniej przez dzieci,  piosenki. Realizacją tych zamówień zajęły się panie: Grażyna i Ania.

Zobacz Galerię

Do końca roku szkolnego

opow

LOKALIZACJA

Rzeszów
Bohaterów 1

E-MAIL

sekretariat@sp16.resman.pl

TELEFON

(17) 748 24 60