Rozstrzygnięcie XIV edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego  „Anioły, aniołki, aniołeczki. Anioł Stróż” w  WiMBP w Rzeszowie

25 stycznia 2018 roku w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie nastąpiło uroczyste wręczenie nagród oraz wyróżnień, a także otwarcie wystawy Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Anioły, aniołki, aniołeczki. Anioł Stróż”, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 2 i Szkołę Podstawową nr 23 w Rzeszowie.

Na konkurs wpłynęło 220 prac z 31 szkół podstawowych z Rzeszowa i okolic oraz 3 osiedlowych Domów Kultury w Rzeszowie. Komisja Konkursowa po szczegółowej ocenie prac, uwzględniając zgodność wykonania z regulaminem konkursu, pomysłowość, samodzielność, oryginalność, walory artystyczne, talent i umiejętności manualne, nagrodziła dzieci w dwóch kategoriach wiekowych:

  • I kategoria (klasy I -II),
  • II kategoria (klasy III -IV).

W konkursie tym odnieśli sukces również uczniowie z naszej szkoły:

- Wiktoria Brach z klasy II b zdobyła wyróżnienie za pracę plastyczną, którą wykonała pod opieką pani Anity Koczwary-Malec,

- Mateusz Wojnar z klasy IV d również otrzymał wyróżnienie za pracę wykonaną pod okiem pani Anny Kiełb,

- Natalia Puc z klasy III d pracująca pod opieką pani Ireny Hadło  wykonała pracę, która otrzymała Nagrodę Przewodniczącej Jury.

Gratulujemy!

Zobacz galerię

Do końca roku szkolnego

opow

LOKALIZACJA

Rzeszów
Bohaterów 1

E-MAIL

sekretariat@sp16.resman.pl

TELEFON

(17) 748 24 60