„ROZKOSZNE ŁAMANIE GŁOWY” czyli

XVI MIĘDZYŚWIETLICOWY TURNIEJ WARCABOWY                                                                                                Dnia 6.05.2015 r. w świetlicy szkolnej odbył się kolejny turniej warcabowy. W rozgrywkach brało udział 24 uczniów z 12 szkół rzeszowskich i Malawy. Zmagania odbyły się w dwóch grupach wiekowych. W wyniku rozgrywek wyłoniono laureatów:

 

1 KATEGORIA - uczniowie klas II

Zajęte miejsce

Imię i nazwisko uczestnika

Numer szkoły

Ilość punktów

I miejsce

Franciszek Chmielowski

SP 16

24

II miejsce

Patryk Brodzicki

SP 2

21

III miejsce

Igor Rutkowski

ZSz-P nr 4

20

2 KATEGORIA - uczniowie klas III

Zajęte miejsce

Imię i nazwisko uczestnika

Numer szkoły

Ilość punktów

I miejsce

Dominika Trojanowska

SP nr 16

16

II miejsce

Dawid Kotula

SP 2

15

III miejsce

Mikołaj Znamirowski

ZSz 6

14

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodycze, a laureaci nagrody rzeczowe. Gratulujemy i zapraszamy za rok! Organizatorami turnieju: Grażyna Skawina – główny sędzia i Aldona Akwarska-Stanisz.

Do końca roku szkolnego

opow

LOKALIZACJA

Rzeszów
Bohaterów 1

E-MAIL

sekretariat@sp16.resman.pl

TELEFON

(17) 748 24 60