Udział Świetlicowego Kółko Teatralnego KUKIEŁKA w Bajkowisku

 Dzieci ze Świetlicowego Kółka Teatralnego „Kukiełka”, pod opieką pani Ireny Hadło, zdobyły w XXI Przeglądzie Małych Form Teatralnych Bajkowisko’2016 III miejsce w kategorii inscenizacja. Uczniowie wystąpili z przedstawieniem kukiełkowym pt. „Calineczka”, opracowanym na motywach baśni H. Ch. Andersena.

 30.05.2016r. w Teatrze Maska młodzi aktorzy odebrali dyplom i nagrody.

 Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Wesołego Alleluja”

 Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej już po raz czwarty zorganizowała Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Wesołego Alleluja” pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Marszałka Województwa Podkarpackiego.

 Konkurs skierowany był do dzieciz krajów całego świata w przedziale wiekowym od 3 do 13 lat. Obejmował trzy kategorie: dzieci przedszkolne, klasy I-III, klasy IV-VI. Warunkiem uczestnictwa było samodzielne wykonanie kartki świątecznej.

 Na konkurs wpłynęło łącznie 1397 prac z 5. krajów europejskich: Litwa, Łotwa, Ukraina, Anglia, Polska. Nad pracą uczniów czuwało 250. nauczycieli ze 121. placówek oświatowych.

 Uczennica naszej szkoły- Aleksandra Czarnik z klasy 2c zdobyła w tym konkursie nagrodę. Wykonała kartkę świąteczną pod opieką pani Anity Koczwary – Malec.

 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 Przyjście wiosny

 06.05.2016 r. w Szkole Podstawowej nr 28 odbył się Konkurs Plastyczny „Przyjście wiosny”. Dzieci miały za zadanie, po wcześniejszym odczytaniu przez nauczyciela wiersza J. Brzechwy pt. „Przyjście wiosny”, namalować ilustrację na kartce formatu A 3.

W tym samym dniu prace zostały ocenione i nagrodzone. Z naszej szkoły wyróżnienia zdobyły uczennice klasy 3a: Natalia Bać pod opieką pani Ireny Hadło i Eliza Bobola pod opieką pani Joanny Kasprzyk-Pasternak.

Dziewczynkom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!


 XVII Świetlicowy Turniej Warcabowy

 „Rozkoszne łamanie głowy

         W lutym 2016 r. w naszej świetlicy odbyły się eliminacje 
do XVII Międzyświetlicowego Turnieju Warcabowego. W zawodach wzięło udział 36 uczestników z klas 2-3.

Klasyfikacja Turnieju.

Klasa II 

I miejsce...................Głodowski Mariusz kl.2b
II miejsce..................Chmielowski Wincenty kl 2c
III miejsce...............   Argasiński Hubert kl.2c

Klasa III

I miejsce................... Chmielowski Franciszek kl.3b
II miejsce................... Kuszewski Tomasz kl.3b
III miejsce...................Fimiarz Szymon kl.3b

Podczas XVII Międzyświetlicowego Turnieju Warcabowego

27 kwietnia 2016 r. będą reprezentować naszą świetlicę: Głodowski Mariusz, Chmielowski Wincenty , Chmielowski Franciszek, Kuszewski Tomasz.

Główny sędzia rozgrywek Grażyna Skawina 

Do końca roku szkolnego

opow

LOKALIZACJA

Rzeszów
Bohaterów 1

E-MAIL

sekretariat@sp16.resman.pl

TELEFON

(17) 748 24 60