ROZKOSZNE ŁAMANIE GŁOWY” czyli   XVII MIĘDZYŚWIETLICOWY TURNIEJ WARCABOWY

27.04.2016 r. w świetlicy szkolnej odbył się kolejny turniej warcabowy. 
W rozgrywkach brało udział 19. uczniów z 9. szkół rzeszowskich oraz z Malawy. Zmagania odbyły się w dwóch grupach wiekowych. W wyniku rozgrywek wyłoniono laureatów:

 1 KATEGORIA - uczniowie klas II

Zajęte miejsce

Imię i nazwisko uczestnika

Numer szkoły

Ilość punktów

I miejsce

Żółkiewicz Łukasz

SP 11

15

II miejsce

Chmielowski Wincenty

SP 16

11

III miejsce

Burda Maciej

ZSz-P nr 4

10


2 KATEGORIA - uczniowie klas III

Zajęte miejsce

Imię i nazwisko uczestnika

Numer szkoły

Ilość punktów

I miejsce

Kawałek Dawid

ZSz nr 6

16

II miejsce

Chmielowski Franciszek

SP 16

15

III miejsce

Kuszewski Tomasz

SP 16

13

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki, a laureaci dodatkowo nagrody rzeczowe. Gratulujemy i zapraszamy za rok!                                                                                                                                            Prowadzący turniej: sędzia główny : Grażyna Skawina                                                                                                                                                                                  Aldona Akwarska – Stanisz                                                                                                                                                                Anita Koczwara - Malec

Do końca roku szkolnego

opow

LOKALIZACJA

Rzeszów
Bohaterów 1

E-MAIL

sekretariat@sp16.resman.pl

TELEFON

(17) 748 24 60