IV turniej szkolny badmintona 2016

 Finał IV Szkolnego Turnieju Badmintona 2016

 Na 4 kortach naszej sali gimnastycznej, w czerwcu tego roku, rywalizowali badmintoniści z klas I – VI.

Walka była zacięta do ostatniego seta. W rozgrywkach wzięło udział 17. uczniów.

Na podium stanęli najlepsi :

Klasa I:

I miejsce -   Chmielowski Wincenty - kl.2c

II miejsce – Rafa Aleksander – kl.1a

III miejsce – Rechtoń Daria – kl.2d

Klasa 2-3:

I miejsce -   Chmielowski Wincenty - kl.3b

II miejsce – Stanisz Kacper – kl.3a

III miejsce – Wiercioch Dawid –kl. 2c

Klasa 4-6:

I miejsce - Marciniec Alicja – kl.6c

II miejsce – Rafa Wiktor- kl.6a

III miejsce – Rechtoń Dominika – kl.5c

 Zawodnicy otrzymali medale i dyplomy na uroczystym apelu kończącym rok szkolny.

Nad całością zawodów czuwali: pani Grażyna Skawina, pani Aldona Akwarska – Stanisz i pan Marek Mazurkiewicz.


Laureatki międzyświetlicowego konkursu plastycznego: „Perełki Podkarpacia”.

21 czerwca w siedzibie TV Rzeszów odbyło się rozstrzygnięcie międzyświetlicowego konkursu plastycznego: „Najpiękniejsze zakątki naszego regionu” pod hasłem „Perełki Podkarpacia”, organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 15 w Rzeszowie.

Z naszej szkoły nagrodę zdobyła Emilia Gargała z kl. II c, wyróżnienie natomiast Zuzanna Kukiełka z kl. III b.

Wszyscy laureaci mieli okazję zwiedzić telewizję, zobaczyć jak przygotowuje się programy oraz obejrzeć studio, w którym są nagrywane.

Wizyta w telewizji zrobiła na dzieciach ogromne wrażenie i była dla wszystkich najlepszą nagrodą.


Świetlicowy Konkurs Taneczny

 3.06.2016 r. odbył się Świetlicowy Konkurs Taneczny dla uczniów klas

I–VI, zorganizowany przez panią Irenę Hadło i panią Joannę Kasprzyk-Pasternak.

Tancerzy podziwiało i oceniało jury w składzie: pan Marek Strzemecki- instruktor tańca z Osiedlowego Domu Kultury „Gwarek” i pani Magdalena Ślęczkowska- nauczyciel nauczania zintegrowanego.

W konkursie udział wzięło 34. dzieci, w tym 4. solistów i 15. duetów.

Nagrody otrzymali:

duet - Anna Malawska i Patrycja Bąk

duet - Aleksandra Nieściur i Emilia Wilkoń

duet – Patryk Kwaśny i Daria Rechtoń

duet – Kamila Krzysztoń i Weronika Cisek

duet – Adrianna Filip i Martyna Boczar

solistka – Daria Urbańska

solistka- Zuzanna Krupornicka

Wyróżnienia otrzymali:

duet – Wiktoria Bąk i Lena Wereskla

duet – Ines Nycz i Emilia Gargała

duet – Helena Pasternak i Łucja Babuchowska

solistka – Julia Tołpa

solista – Dawid Żuczek

Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Wszystkim serdecznie dziękujemy i gratulujemy!

Do końca roku szkolnego

opow

LOKALIZACJA

Rzeszów
Bohaterów 1

E-MAIL

sekretariat@sp16.resman.pl

TELEFON

(17) 748 24 60