Andrzejkowe wróżby w świetlicy

30 listopada 2017 roku, zgodnie z obyczajem, w świetlicy odbył się „Dzień wróżb”. Wróżka przepowiedziała dzieciom jaki zawód będą wykonywać w przyszłości, jakie imię będzie miała wybranka lub wybranek serca, co ich czeka w przyszłości, kto pierwszy się ożeni/wyjdzie za mąż. Oczywiście nie zabrakło też wesołych rytmów. Czas pomiędzy wróżbami urozmaicały zabawy taneczne.
Hokus - pokus, czary mary, niech się spełnią andrzejkowe czary! - tego życzymy wszystkim Świetliczakom.

Zobacz galerię


Wyróżnienie w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym

29 listopada 2017 roku Gabriela Winiarska z kl. 3d otrzymała wyróżnienie w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym pt. „Jesienny bukiet – czary jesieni”.
Pod opieką pani Grażyny Skawiny, uczennica odebrała nagrodę oraz dyplom w Szkole Podstawowej nr 17 w Rzeszowie. Gratulacje!

Zobacz galerię 


Pasowanie na Świetliczaka

23.11.2017r. w naszej świetlicy odbyło się Pasowanie na Świetliczaka dla uczniów klas pierwszych.
Zanim uczniowie zostali przyjęci do grona Świetliczaków, musieli wykonać przygotowane specjalnie dla nich zadania. Pierwsza konkurencja sprawdzała sprawność fizyczną przyszłych Świetliczaków, druga- czy potrafią zachować ciszę i spokój, trzecia- czy umieją utrzymać ład i porządek w sali, czwarta- czy nie boją się różnych smaków. Wszystkie zadania zaliczyli na piątkę.
Na zakończenie uroczystości uczniowie złożyli ślubowanie, po którym otrzymali pamiątkowe dyplomy. Nad organizacją i przebiegiem czuwały wychowawczynie świetlicy: pani Anita Koczwara-Malec i pani Bogusława Marek.
Serdecznie witamy pierwszoklasistów w gronie Świetliczaków !

 Zobacz galerię


ROK SZKOLNY 2016/2017


Do końca roku szkolnego

opow

LOKALIZACJA

Rzeszów
Bohaterów 1

E-MAIL

sekretariat@sp16.resman.pl

TELEFON

(17) 748 24 60