Nasi młodzi artyści – wyniki konkursów międzyświetlicowych

W Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Świąteczne chwile zamknięte w ramce”, zorganizowanym przez świetlicę Szkoły Podstawowej nr 5 w Rzeszowie, nasza uczennica, Natalia Puc z kl.3d, zdobyła nagrodę (opiekun pani Irena Hadło). Zaś w IX Międzyszkolnym Konkursie „Bombka bożonarodzeniowa”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 28 w Rzeszowie, na który wpłynęło aż 272 prac - Emilia Rojek z kl.1c otrzymała nagrodę (opiekun pani Anita Koczwara-Malec), a Weronika Kojder z kl.1c wyróżnienie (opiekun pani Irena Hadło).

Gratulujemy!


 Finał gry  „Piłkarzyki 2017”

19.12.2017 r. podsumowano szkolny turniej gry w „Piłkarzyki’ 2017” organizowany dla klas II-IV, a trwający od listopada.
Oficjalnie ogłoszono wyniki – liczbę punktów zdobytych przez dwuosobowe reprezentacje klas II-IV. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Za organizację i przebieg zawodów odpowiedzialna była pani Anita Koczwara-Malec.

W turnieju brało udział 10 dwuosobowych drużyn reprezentujących swoje klasy. Mecze towarzyskie rozegrały również klasy: 2es i 3es.
Oto wyniki:

I miejsce kl.3c - Kacper Żyszkiewicz
Stanisław Pasierb

II miejsce kl.4c – Wincenty Chmielowski
Bartosz Kras

III miejsce kl.3d – Michał Puzio
Marcin Wołcz

Wszystkim zawodnikom gratulujemy postawy fair play i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Zobacz galerię


 Rozstrzygnięcie konkursu „Mój Przyjaciel Miś – bohater z ulubionej bajki”

28 listopada 2017 r. w świetlicy szkolnej SP16 w Rzeszowie odbyło się uroczyste rozdanie nagród w IV Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Mój Przyjaciel Miś – bohater z ulubionej bajki”, zorganizowanym przez panie: Irenę Hadło i Joannę Kasprzyk-Pasternak.
W konkuesie wzięło udział aż 23 szkół z terenu Rzeszowa. Jury oceniło prace i wyłoniło 11 nagród i 17 wyróżnień.

Nagrody otrzymali:

• Szymon Piskor - SP1
• Nadia Lasota - SP1
• Jakub Surowiec - SP25
• Karolina Ossolińska - SP 24
• Milena Lesińska - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3
• Julia Janusz - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9
• Julia Szylar - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9
• Zofia Bajorek – SP2
• Lena Kuczmarska – SP12
• Aleksandra Molenda – SP16
• Daria Konefał – SP6

Wyróżnienia otrzymali:

• Gabriela Winiarska – SP16
• Adrianna Winiarska – SP16
• Maja Tyrakowska - SP16
• Lena Łuszczki – SP22
• Agnieszka Łuczyk – Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1
• Amelia Mikluszka – Zespół Szkół nr8
• Maria Kaleta - Zespół Szkół nr8
• Patrycja Hałoń - Zespół Szkół nr8
• Nadia Pawiak – SP18
• Nadia Pustelak – SP21
• Szymon Kuzdro – SP28
• Andżelika Nycz – ZSS im. UNICEF
• Olga Walczuk – SP17
• Amelia Mikulec – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10
• Malwina Broniek - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10
• Natalia Tomalska – SP2
• Antonina Kunysz – SP 29

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.
Gorąco zapraszamy za rok!

Do końca roku szkolnego

opow

LOKALIZACJA

Rzeszów
Bohaterów 1

E-MAIL

sekretariat@sp16.resman.pl

TELEFON

(17) 748 24 60