Akwarska-Stanisz Aldona

Edukacja wczesnoszkolna

Bialic-Cisło Dominika

Religia

Baran Jolanta

Język polski

Cach Małgorzata

Edukacja wczesnoszkolna

Czenczek Anna

Muzyka

Drewniak Ewa

Muzyka/Plastyka

Forystek Agata

Edukacja wczesnoszkolna

Głuszyk Agnieszka

Chemia

Grabek Daria

Język polski

Hadło Irena

Wychowawca świetlicy szkolnej

Haluk Bożena

Język hiszpański

Kapanowska Paulina

Język polski

Kasprzyk-Pasternak Joanna

Wychowawca świetlicy szkolnej

Kiełb Anna

Edukacja wczesnoszkolna

Kilar Piotr

Geografia

Klisińska Klaudia

Język angielski

Kocurek Paweł

Fizyka

Koczwara-Malec Anita

Pedagog szkolny

Korczykowski Krzysztof

Historia/Wiedza o społeczeństwie

Korczykowska Małgorzata

Edukacja wczesnoszkolna

Kosińska-Krochmal Renata

Technika

Krupa Marcin

Wychowanie fizyczne

Kurzeja Agnieszka

Urlop na poratowanie zdrowia

Kuśnierz Bożena

Wychowawca świetlicy szkolnej

Kwolek Monika

Matematyka

Lis Lilianna

Język angielski

Łabudzka Dagmara

Rewalidacja/ Wychowawca świetlicy szkolnej

Magierska Elżbieta

Edukacja wczesnoszkolna

Małecka-Szymańska Agnieszka

Pracownik biblioteki szkolnej

Marczydło Izabela

Matematyka

Marć Paweł

Matematyka/Informatyka

Martyka Paweł

Religia

Materna-Leja Beata

Wychowanie fizyczne

Matwij Magdalena

Język polski

Młodecki Jarosław

Religia

Partyka Aneta

Język niemiecki

Pokrywka Krystyna

Edukacja wczesnoszkolna

Poznański Łukasz

Wychowanie fizyczne

Romb Aneta

Wychowawca świetlicy szkolnej/ Wychowanie fizyczne

Rymarz-Potaczała Lucyna

Język angielski

Sienko Urszula

Edukacja wczesnoszkolna

Sikora-Nalepa Elżbieta

Język angielski

Sitarz Renata

Wychowanie do życia w rodzinie

Skawina Grażyna

Wychowawca świetlicy szkolnej

Skiba Beata

Edukacja wczesnoszkolna

Szaro Monika

Biologia

Szetela Dorota

Informatyka/Przyroda

Szewczyk Beata

Matematyka

Wiktor Piotr

Wychowanie fizyczne

Wilczyńska Anna

Edukacja dla bezpieczeństwa

Woszczak Karolina

Historia

Złamaniec Bartosz

Wychowawca świetlicy szkolnej