Nakręć się pozytywnie

 NAKRĘTKI

Szkoła przystąpiła do akcji, mającej na celu pomoc dla Amelki, która urodziła się z poważnymi wadami   rozwojowymi.   W    związku   z    tym  wymaga   wielu  konsultacji lekarskich
i operacji, które są bardzo kosztowne, zwłaszcza te zagranicą. Do tej pory dziewczynka przeszła pięć operacji rozdzielania paluszków dłoni i rekonstrukcji dłoni oraz dwie poważne operacje głowy, a to dopiero początek długiej walki   o   zdrowie i życie     dziewczynki.

Obecnie rodzice Amelki potrzebują funduszy na codzienną rehabilitacje, zajęcia z logopedą, konsultacje z lekarzami, by zapewnić dziecku odpowiedni rozwój psychoruchowy .

Mając na uwadze zaangażowanie w akcję, mamy nadzieję, iż wymagana kwota zostanie zebrana, cel jest niezwykle szczytny. Zbierając plastikowe nakrętki nie tylko pomagamy człowiekowi, ale też chronimy nasze środowisko, ułatwiając proces recyklingu plastików.

Za tonę nakrętek firma recyklingowa płaci około tysiąca złotych.

Wszystkim dziękujemy za włączenie się do akcji zbierania plastikowych nakrętek, ogromne zaangażowanie i wspieranie tej pięknej inicjatywy.

Nauczyciele odpowiedzialni za akcję są: p. Monika Szaro i p. Łukasz Poznański.