ROK SZKOLNY 2015/2016

 


 

Konkurs przedmiotowy z przyrody

 Helena Bochenek uczennica z klasy 6a zdobyła tytuł Laureata w Wojewódzkim konkursie przedmiotowym z przyrody organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

Opiekunem uczennicy była pani Monika Szaro.

 


 

Konkurs przedmiotowy z przyrody

        12.12.2015 r. odbył się II etap konkursu kuratoryjnego z przyrody. Do III etapu zakwalifikowała się: Helena Bochenek z klasy 6a.

Opiekunem uczennicy jest pani Monika Szaro.


 

Konkurs przedmiotowy z przyrody

17.11.2015r. odbył się I etap konkursu kuratoryjnego z przyrody. Do II etapu zakwalifikowali się: Helena Bochenek , Aleksandra Tyrakowska, Laura Kuliberda z klasy 6a, oraz Kacper Tendelski z klasy 6b . Opiekunem wyżej wymienionych uczniów jest pani Monika Szaro.


 

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego

 Claudia Sieńko (uczennica klasy 6a ) zdobyła tytuł FINALISTY w III etapie Wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego zorganizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Opiekunem uczennicy była pani Jolanta Baran.

 


 

Konkurs przedmiotowy z przyrody

Konrad Przybyło (uczeń klasy 6b) zakwalifikował się do III etapu (wojewódzkiego) Konkursu przedmiotowego z przyrody organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Opiekunem ucznia jest pani Monika Szaro.

 


 

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego

Claudia Sieńko (uczennica klasy 6a) zakwalifikowała się do III etapu (wojewódzkiego) Konkursu przedmiotowego z języka polskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Opiekunem uczennicy jest pani Jolanta Baran.

 


 

Konkurs przedmiotowy z matematyki

W dniu 13.10.2014r. odbył się I etap konkursu kuratoryjnego z matematyki. Do II etapu (rejonowego) zakwalifikował się Patryk Bar z klasy 6b, którego opiekunem jest pani Grażyna Myśliwiec – Gajdek.

 


 

Konkurs przedmiotowy z przyrody

W dniu 17.10.2014r. odbył się I etap konkursu kuratoryjnego z przyrody. Do II etapu zakwalifikowali się: Claudia Sieńko z klasy 6a, Konrad Przybyło z klasy 6b oraz Wojciech Wojtasik z klasy 6a. Opiekunem wyżej wymienionych uczniów jest pani Monika Szaro.

 


 

 Konkurs przedmiotowy z języka polskiego

W dniu 22.10.2014r. odbył się I etap konkursu kuratoryjnego z języka polskiego. Do II etapu zakwalifikowała się Claudia Sieńko z klasy 6a, której opiekunem jest pani Jolanta Baran.

 


 

 

Do końca roku szkolnego

opow

LOKALIZACJA

Rzeszów
Bohaterów 1

E-MAIL

sekretariat@sp16.resman.pl

TELEFON

(17) 748 24 60