Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu. Uczniowie klasy 2a i 2b, wraz z wychowawczyniami: panią Małgorzatą Korczykowską i panią Agatą Forystek, upamiętnili to wydarzenie 30 i 31 stycznia  2020 roku, przyjmując  w szkole miłych gości. Z tej okazji przygotowali jasełka przepełnione radością i muzyką. W ten sposób chcieli wyrazić swoją wdzięczność i szacunek kochanym babciom i dziadkom.

Aktorzy, mimo ogromnej tremy, pięknie śpiewali kolędy i recytowali swoje role. Po przedstawieniu dzieci obdarowały gości własnoręcznie wykonanymi prezentami i złożyły najserdeczniejsze życzenia. Uroczystość zwieńczył poczęstunek, przygotowany przez niezawodnych rodziców oraz wspólne śpiewanie kolęd.  To był wieczór pełen wzruszeń i uśmiechów.

Dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za ich miłość, dobroć, ciepło i życzymy dużo zdrowia, długich lat życia oraz tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków!

Zobacz Galerię