10 stycznia odbyła się w klasie 3 b uroczystość z okazji „Dnia Babci i Dziadka”.  Na ten wyjątkowy dzień uczniowie przygotowali piękne przedstawienie jasełkowe. Wychowawczyni klasy przywitała zaproszonych gości, złożyła życzenia  i zaprosiła na jasełka.

Uczniowie występowali w pięknych strojach i odegrali swoje role jak zawodowi aktorzy. W trakcie przedstawienia, wspólnie z bliskimi, śpiewali znane kolędy. Wszyscy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Po jasełkach uczniowie zaprezentowali jeszcze wiersze dla  babć oraz dziadków i zaśpiewali „Sto lat”.

Na zakończenie części artystycznej dzieci wręczyły gościom własnoręcznie wykonane upominki.  Po podziękowaniach i uściskach wszyscy usiedli do słodkiego poczęstunku. Zadowolenie i łzy szczęścia na twarzach dziadków były świadectwem udanej imprezy.

Zobacz Galerię