W tym semestrze roku szkolnego 2019/20, podobnie jak w ubiegłym, uczniowie mogli zmierzyć się z dwiema zagadkami logicznymi zadawanymi podczas trzech poniedziałkowych przerw.

Zabawa cieszyła się sporym zainteresowaniem starszych i młodszych, chłopców i dziewczynek. Uczniowie mieli możliwość rozwiązania 14 zagadek, a rekordzista – Filip Wołowiec - rozwiązał ich aż 13!

W kategorii klas IV – VI mistrzostwo zdobyły dwie osoby, które rozwiązały taką samą liczbę zagadek. Byli to: Tomasz Żaczek z klasy 5a oraz Natalia Kiełtyka z klasy 6c. Tytuł Wicemistrza Zagadek Logicznych powędrował do Joanny Masłyk z klasy 6c, a wyróżnienia otrzymali Gabriel Ziarnik z 5a, Oliwia Ludorowska z 6d, Zofia Tucka z 6c i Rafał Krupa z 5a.

W kategorii klas VII – VIII Mistrzem zagadek logicznych został Filip Wołowiec z klasy 8c, a wyróżnienia zdobyły: Natalia Stryczek z 8c oraz Julita Sarna z 8a.

Podczas apelu bożonarodzeniowego Pani Dyrektor rozdała wyróżnionym uczniom pamiątkowe dyplomy. Zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy!

Innowację przygotowuje i prowadzi pani Monika Kwolek.