20 grudnia odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, podczas której wystąpili uczniowie klasy III a i III c, którzy wraz z wychowawczyniami: panią Urszulą Sienko i panią Beatą Skibą, przygotowali jasełka pt. „Dziecię nam się narodziło”.

Muzyczną oprawę przedstawienia stworzyli uczniowie klasy 3b wraz z wychowawczynią, panią  Małgorzatą Cach, którzy przy akompaniamencie pani Ewy Drewniak, pięknie wyśpiewali kolędy i pastorałki.

Po wyjątkowym występie uczniów klas młodszych, pani dyrektor Dorota Rząsa wręczyła nagrody, wyróżnienia i dyplomy uczniom, którzy brali udział w konkursach przedmiotowych i plastycznych, organizowanych w bieżącym roku szkolnym.

Na zakończenie pani dyrektor Dorota Rząsa podziękowała wykonawcom i złożyła wszystkim świąteczne życzenia.

Zobacz Galerię