5 grudnia obchodzony jest Dzień Wolontariatu i tego właśnie dnia odbyły się w naszej szkole, po raz kolejny, świąteczne warsztaty, które zainicjował Mały Wolontariat oraz Dyrektor i nauczyciele organizujący Dzień Bieszczadzki.  Dyrekcja, nauczyciele, rodzice, seniorzy, a  przede wszystkim nasi uczniowie, zaangażowali się tworząc wspaniałe kartki świąteczne, stroiki oraz ozdoby choinkowe. Powstały prawdziwe dzieła sztuki. Frekwencja była ogromna, szkolna stołówka „pękała w szwach”. A wszystko po to, aby czynić dobro.

Wszystkie prace będą przekazane do hospicjum, a także na aukcję zorganizowaną na rzecz pana Zdzisława Pękalskiego, która odbędzie się 14 grudnia podczas Dnia Bieszczadzkiego na Politechnice Rzeszowskiej.

Na spotkaniu pojawiła się ekipa TVP Rzeszów, która  nakręciła materiał o tej wyjątkowej inicjatywie i przeprowadziła wywiad z pani dyrektor Dorotą Rząsą, która opowiedziała o świątecznej akcji.

Bardzo serdecznie dziękujemy za tak wspaniały odzew i cudowne prace.

MAŁY WOLONTARIAT