29 listopada 2019 r. w auli Uniwersytetu Rzeszowskiego odbył się Zlot Młodych Odkrywców zorganizowany przez stowarzyszenie EKOSKOP. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 1c oraz 2b, wraz z nauczycielkami: panią Aldoną Akwarską-Stanisz oraz panią Agatą Forystek.

Podczas happeningu odbywały się  wystawy, gry, zabawy, warsztaty plastyczne i przyrodnicze. Działały różnorodne stanowiska promujące naukę i pasje poznawcze przygotowane przez Koła Studenckie oraz Kluby Młodych Odkrywców. Hitem okazało się edukacyjne show pełne eksperymentów zaprezentowane przez ekipę „Mądrego Dzieciaka”.

Uczniowie mogli się też poczuć niczym prawdziwi studenci, bowiem imprezę  rozpoczęto ciekawym wykładem prof. Wojciecha Walata „Patrzymy na świat oczami czy mózgiem?”.

To był dzień pełen wrażeń!

Zobacz Galerię