Szkoła włączyła się do ogólnopolskiej kampanii - BohaterON – włącz historię! 

To ogólnopolska kampania mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku.

Polega ona na napisaniu listu, kartki lub narysowaniu laurki dla uczestników Powstania Warszawskiego!

Życzenia mogą być skierowane "ogólnie" do Powstańców, bądź mogą zastać spersonalizowane (biogramy dostępne na: https://bohateron.pl/wyslij-kartke/powstancy/). W przypadku kartek imiennych prosimy o umieszczenie imienia i nazwiska adresata w widocznym miejscu.

Gotowe listy, kartki lub laurki prosimy przynosić do sali 301 do Pana Krzysztofa Korczykowskiego i Pani Karoliny Woszczak do 25 października 2019r. Akcja dotyczy wszystkich chętnych uczniów klas od I do VIII.

Gorąco zapraszamy do udziału w akcji!

WARTO PAMIĘTAĆ O HISTORII !!