5 października 2019 roku odbył się kolejny bieg młodzieżowy. Jak co roku, tak i tym razem, nie zabrakło chętnych zawodników z naszej szkoły, którzy przybyli wraz ze swoimi opiekunami pod C.H. MILENIUM HALL. W swoich kategoriach wiekowych pobiegło aż 67 uczniów z naszej szkoły. Każdy uczestnik dostał pamiątkową koszulkę, a pierwsza szóstka także puchary, medale i dyplomy.

Największą niespodziankę sprawili nam najmłodsi – chłopcy z klasy 2b:Kajetan Ciechanowicz z dużą przewagą zajął - I miejsce na dystansie 400 metrów, Jakub Lichtblau – IV miejsce na dystansie 400 metrów i Jakub Zięba – V miejsce na dystansie 400 metrów.

W klasach starszych Kacper Hebda z 8a – zajął VII miejsce na dystansie 600m.

Opiekunami podczas biegów byli nauczyciele wychowania fizycznego: pani Beata Materna – Leja i pan Łukasz Poznański.

Zobacz Galerię