„Nie wyrastaj z marzeń,

podobno z tego się nie wyrasta,

podobno to z czasem się zmienia.

Ty się nie zmieniaj, już taki zostań,

ty nie wyrastaj z marzenia”.

 

            Dnia 21 czerwca, uczniowie klas I-III uczestniczyli w akademii, podczas której wspólnie uczcili zakończenie roku szkolnego 2017/2018.

            Uroczystość rozpoczęła pani Małgorzata Korczykowska wierszem Joanny Kulmowej pt. „Nie wyrastaj z marzeń”, by uczcić odejście tej wspaniałej pisarki, autorki wielu wierszy i opowiadań dla dzieci.

            Program artystyczny zaprezentowali uczniowie klasy II cs, III es, III c i III d. W montażu słowno – muzycznym przypomnieli wszystkim prawa dzieci do zabawy, wypoczynku a także do życia w wolności.

            Podczas apelu pani dyrektor Dorota Rząsa wręczyła uczniom dyplomy i nagrody za zajęcie czołowych miejsc w znaczących konkursach, m.in. Szkolnym konkursie ortograficznym i  matematycznym, Szkolnym konkursie wiedzy „Omnibus” oraz Turnieju Badmintona.

            Program artystyczny przygotowały panie: Katarzyna Kawałek, Elżbieta Magierska – Walania, Małgorzata Korczykowska i Aldona Akwarska – Stanisz.

Zobacz Galerię