Dnia 22 czerwca 2018 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Pani Dyrektor Dorota Rząsa powitała zebranych rodziców, nauczycieli, uczniów i podziękowała za całoroczną pracę. Przypomniała również o zasadach bezpieczeństwa podczas wakacji. Następnie wręczyła nagrody uczniom z klas I – III, którzy otrzymali tytuł „Ucznia roku” oraz złożyła gratulacje i odczytała najzdolniejszych uczniów, którzy zdobyli stypendia i świadectwa z paskiem. Przypomniała również, że każdy uczeń szkoły SP16 otrzyma bezpłatny bilet do Parku w Inwałdzie do wykorzystania podczas wakacji. Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła udanych wakacji i szczęśliwego powrotu do szkoły.

Zobacz Galerię

Do końca roku szkolnego

opow

LOKALIZACJA

Rzeszów
Bohaterów 1

E-MAIL

sekretariat@sp16.resman.pl

TELEFON

(17) 748 24 60