Dnia 2 czerwca 2018r. w naszej szkole odbył się piknik pod hasłem „Dzień kumpla”. Wzięli w nim udział uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście, pan Andrzej Dec, Przewodniczący Rady Miasta Rzeszowa, pan Karol Drozd, Przewodniczący Komisji kultury i sportu w Samorządowej Radzie Osiedla Kmity, pan Bartosz Jagusztyn z Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Imprezę rozpoczęła część artystyczna, podczas której pani dyrektor Dorota Rząsa powitała zebranych. Następnie zaprezentowali się uczniowie klas I, soliści przygotowani przez panią Annę Czenczek oraz dzieci uczęszczające na zajęcia szkoły tańca „Senso”, które odbywają się w naszej szkole. Pani dyrektor zaprezentowała Certyfikaty klas: 4b, 4c, 4d za włączenie się uczniów w ogólnopolską akcję i kampanię społeczną „Bądź kumplem, nie dokuczaj”, którą patronatem objęli Grzegorz Krychowiak i Wojciech Szczęsny. Następnie przedstawiciele firmy Prudential wręczyli nagrody uczniom wyróżnionym w konkursie „Kim będę w przyszłości”.

Po części artystycznej dzieci uczestniczyły w ciekawych zabawach, pokazach, konkursach sportowych, plastycznych i edukacyjnych np. Klub młodego naukowca, Gry zręcznościowe dla cierpliwych, Body painting, Konkurs piosenki dziecięcej klas I-III, Festiwal piosenki turystycznej „Polska w piosence”, Zabawy z chustą animacyjną oraz wiele innych, przygotowanych przez nauczycieli.

Wiele radości dostarczyły zebranym zabawy na zjeżdżalni, zorbing, bungee run oraz smaczne wypieki przygotowane przez Radę Rodziców i bigos, który ugotowały panie kucharki.

Zobacz Galerię