21 maja wyjechaliśmy na dwudniową wycieczkę pod opieką pań: Małgorzaty Korczykowskiej, Aldony  Akwarskiej-Stanisz, Dominiki Zimek i Anny Kiełb.

Pierwszego dnia zwiedziliśmy tajemnicze ruiny zamku w Krzyżtoporze. Potem pojechaliśmy do Świętokrzyskiego PN. Tam, wspinając się na szczyt Łysej Góry, poznawaliśmy osobliwości przyrodnicze parku oraz legendy związane z tym miejscem. Na koniec odwiedziliśmy najstarszego mieszkańca kielecczyzny – blisko 700- letni dąb „Bartek”.

Drugiego dnia pojechaliśmy do Parku Jurajskiego w Bałtowie. Tam zwiedziliśmy park dinozaurów wraz z muzeum skamieniałości, obejrzeliśmy prehistoryczne oceanarium oraz odbyliśmy niesamowite safari po bałtowskim zwierzyńcu.

Na koniec czekała na nas nie lada atrakcja- wspaniały park rozrywki, czyli karuzele, kolejki, trampoliny bez ograniczeń!

Wróciliśmy zmęczeni, ale pełni wrażeń z wycieczki.

Zobacz Galerię